Останні новини

Звільнений Віталій Марків прямує з Італії до Києва

3 листопада апеляційний суд в Мілані повністю виправдав Нацгвардійця Віталія Марківа, якого звинувачували у вбивстві журналіста і його перекладача під час активних бойових дій на Донбасі в 2014 році. Зараз боєць прямує до Києва. 

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ

“Завтра, 4 листопада, відбудеться зустріч в Україні нацгвардійця Віталія Марківа, якого сьогодні виправдав апеляційний суд”, - йдеться у повідомленні. 

Правоохоронці розповіли що зустріч героя пройде на аеродромі Нацгвардії в Києві, а також нагадали, що треба мати при собі засоби індивідуального захисту.

Нагадаємо, 2019 року суд першої інстанції в місті Павія засудив його до 24 років неволі за звинуваченням у причетності до вбивства італійського репортера та російського правозахисника і поранення французького фотографа на окупованій бойовиками території Донбасу в травні 2014 року.

Віталій Марків завжди заперечував свою причетність до вбивства і наголошував на невинуватості в інкримінованому йому злочині.

Захист солдата та України від дня арешту Марківа влітку 2017 року також завжди обстоював абсолютну непричетність бійця до інциденту та відсутність доказів його провини.

Теги:
Вийти в ефір
30.11