Останні новини

Звернення до Оперштабу Odesa Live: на Генерала Бочарова, 29 занедбана прибудинкова територія

До Оперативного штабу достославного телеканалу Odesa Live звернулися мешканці Генерала Бочарова, 29 з низкою проблем. Зокрема, одесити нарікають на занедбану прибудинкову територію: вхід до підвального приміщення, де знаходяться комунікації схожий на руїни, вкритий пліснявою і перебуває в аварійному стані. Окрім того, на ділянці довкола висотки розкидані цегляні камінці, яких не видно через пожовкле листя, однак можна перечепитися і впасти. 

Про таке повідомила журналістка Марія Горбунова в ефірі Odesa Live.

За її словами, місцеві мешканці неодноразово зверталися до місцевих комунальників ЖКС "Північний", який має обслуговувати територію, однак людей ігнорують. Та сама ситуація виникла й зі спробою Оперштабу з'ясувати ситуацію. 

Тож редакція телеканалу зв'язалася з Суворовською райдержадміністрацією, в якій журналістам пообіцяли до початку зими власними зусиллями відремонтувати вхід до півального приміщення, а ЖКС "Північний" примусять територію довкола прибрати і привести до ладу. 

Снимок экрана 2020-11-03 в 17.26.10.pngНагадаємо, для вас цілодобово працює "гаряча лінія" достославного телеканалу Odesa Live. Нам не байдуже на проблеми міста та його жителів! Оперативний штаб завжди готовий вирішувати ваші проблеми!

Пишіть свої скарги та зауваження щодо безладу у місті у Viber та Telegram за номером 0963050048 або телефонуйте 0800305048.

Вийти в ефір
04.12