Останні новини

Звернення до Оперштабу Odesa Live: на Архітекторській, 20 через ремонт теплотраси знищили дитмайданчик

До Оперативного штабу достославного телеканалу Odesa Live звернулися мешканці вулиці Архітекторської, 20. Там комунальники ремонтували теплотрасу після чого ділянку зарили, однак не заасфальтували. Через це, частина території, яка відведена для дитячого майданчика - знищена.

Про таке повідомив ведучий Оперштабу Дмитро Богомолов в ефірі Odesa Live.

Щоби зарадити ситуації, одесити звернулися до Єдиного центру звернення громадян на запит яких головний інженер відповів у листі, що дитмайданчик не пошкоджено, а комунікації полагоджено. Однак, на світлинах, які зробили місцеві мешканці видно і стихійне звалище довкола території, і пошкоджений асфальт, і дитмайданчик, який перебуває в аварійному стані.

Тож щоби допомогти одеситам, редакція Оперативного штабу звернеться до Київської райдержадміністрації з проханням навести лад на прибудинковій території.

Снимок экрана 2020-11-10 в 9.49.40.png

Нагадаємо, для вас цілодобово працює "гаряча лінія" достославного телеканалу Odesa Live. Нам не байдуже на проблеми міста та його жителів! Оперативний штаб завжди готовий вирішувати ваші проблеми!

Пишіть свої скарги та зауваження щодо безладу у місті у Viber та Telegram за номером 0963050048 або телефонуйте 0800305048.

Вийти в ефір
01.12