Останні новини

Знову на коні: Apple посіла перше місце за кількістю проданих смартфонів

Це обумовлено вихідом iPhone 12.

Техногігант Apple, вперше з 2016 року вийшов на перше місце в світі за кількістю проданих протягом одного кварталу смартфонів. Яблучної компанії вдалося реалізувати 79,9 мільйонів смартфонів за підсумками четвертого квартало 2020 року. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на дослідницьку компанію Gartner

Читайте також: Можливий дизайн нового iPhone розкрито

Лідерство Apple забезпечив iPhone 12, який вийшов у світ у четвертому кварталі 2020 року. За цей період частка яблучного гіганта на глобальному ринку смартфонів зросла до 20%.

У топ-5 компаній за обсягом продажів смартфонів в четвертому кварталі 2020 року увійшли: 

  • Samsung (62,1 млн); 
  • Xiаomi (43,4 млн);
  • OPPO (34,3 млн);
  • Huawei (34,3 млн);

Єпл.webp

Фото: Gartner

У Gartner відзначають, що загальний обсяг проданих смартфонів в четвертому кварталі скоротився на 5,4% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Падіння продажів смартфонів в 2020 році склало 12,5% в порівнянні з 2019 роком.

За підсумками 2020 року Samsung зберіг глобальне лідерство за кількістю проданих смартфонів - 253 млн. На другому місці Apple (199 млн). Далі йдуть Huawei (182 млн), Xiаomi (145 млн) і Орро (111 млн).

Єпл 2.webp

Фото: Gartner

Всього в світі в 2020 році було продано 1,3 млрд смартфонів.

"У 2021 році доступність недорогих смартфонів, які підтримують 5G, і додавання інноваційних функцій буде вирішальним фактором для глобального ринку смартфонів. Зростаючий попит на доступні смартфони 5G за межами Китаю збільшить обсяги продажів в поточному році", - прогнозують в Gartner

Нагадаємо: 

  • Компанія Super Healthy Kids, яка розробила додаток для персоналізованого здорового харчування Prepear змінила його логотип.Тим самим вона врегулювала на суперечку з Apple, який стверджував, що їхні логотипи схожі. 
  • Компанія Apple представила на своєму сайті новий розумний годинник Apple Watch, який цього разу виконали в кольорах Панафриканського прапора. Кожного року в лютому американці і канадці відзначають Місяць чорної історії (Black History Month). В цей час відбувається проведення пам’ятних заходів, які присвячені суспільній боротьбі з рабством, расизмом, забобонами і бідністю.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!