Останні новини

Знову гаряче на Донбасі: в ОБСЄ заявляють про пік порушень режиму припинення вогню

Спостерігачам стало складніше виконувати свою роботу на Донбасі.

На Донбасі різко зросла кількість порушень режиму припинення вогню. Також збільшилася кількість випадків перешкод для вільного пересування спостерігачів СММ ОБСЄ, що ускладнює виконання мандата місією протягом останніх тижнів.

Про це повідомляє Odesa Live посиланням на “Кореспондент”.

Читайте також: Байден запропонував Путіну саміт, а в Україні розпочалася вакцинація CoronaVac - головні події країни та світу 

Зазначається, що засідання ТКГ і її робочих груп відбулися на тлі збільшення кількості порушень режиму припинення вогню.

“Їх число протягом останніх двох тижнів, досягло найвищого рівня цьогоріч і було втричі вище, порівняно з аналогічним попереднім періодом. Це негативно позначається і на нашій роботі", - сказала спеціальний представник Діючого голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з Донбасу посол Хайді Грау.

За її словами, "протягом останніх двох тижнів також значно почастішали випадки обмежень і перешкод для вільного пересування СММ ОБСЄ".

Донбас.jpg

Фото: ОБСЄ / Facebook

"Дев'ять з десяти польотів БПЛА СММ дальнього радіусу дії піддаються впливу радіоелектронних перешкод", - підкреслила Грау.

Вона також зазначила, що "дискусія щодо Координаційного механізму з реагування на порушення режиму припинення вогню буде продовжена на майбутніх засіданнях робочої групи з безпеки".

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!


Вийти в ефір
09.05