Останні новини

Знову до школи: з 1 квітня в Одесі почнуть зараховувати дітей до навчальних закладів

Майбутні школярі можуть обрати заклад освіти за місцем проживання.

З 1 квітня в Одесі починається прийом майбутніх учнів до шкіл різних районах міста. Для вступу батьки дітей повинні зібрати перелік необхідних документів й залишити заяви у навчальних закладах до 31 травня.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської обласної ради.

Читайте також: У Болграді працівниця школи викрадала у дітей телефони

pexels-andrea-piacquadio-3755511.jpg

Фото: pexels.com

В Одесі працюють понад 200 шкіл у різних районах міста. Діти можуть самостійно обрати заклад освіти для отримання знань, проте після прийняття нового закону “Про освіту” за ними закріплюється певна територія. Тому першокласники, які проживають у потрібному районі, мають право на першочергове зарахування. Так, перелік навчальних закладів Одеси можна подивитись у:

школи2.jpg

Фото: ОМР

Також Департамент освіти та науки Одеської міської ради від 22 березня видав наказ “Про прийом дітей на навчання до закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси у 2021 році”. Згідно з нововведенням, батькам потрібно до 31 травня надати такі документи:

  • Заява про зарахування за встановленим зразком;
  • Копія свідоцтва про народження дитини;
  • Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о.

школи.jpg

Фото: ОМР

школи3.jpg

Фото: ОМР

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04