Останні новини

Знову до школи: одеських чиновників відправлять вивчати українську мову

У першу групу поки взяли 30 осіб.

Одеських чиновників та представників комунальних підприємств відправлятимуть на спеціальні курси підвищення володіння державною мовою. Бажання виявили вже більше тисячі людей.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської міської ради.

Читайте також: Одеське управління реклами звітувало про свої прибутки

У першу групу поки взяли 30 осіб - це чиновники місцевого самоврядування, які працюють з основними документами і беруть участь у публічних виступах. За чотири тижні викладачі обіцяють підвищити грамотність і розширити словниковий запас.

Зазначимо, що відповідне рішення пов'язане з введенням в Україну мовного закону, 16 січня. Контролює дотримання його норм Уповноважений із захисту державної мови та його офіс - спеціально створена законом структура. Дія закону, як і самої посади омбудсмена, спрямована насамперед на захист права громадян отримати інформацію державною мовою, наголошує уповноважений.

Апаратне засідання.png

Скріншот: пресслужба Одеської міської ради

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok