Останні новини

Зніміть це негайно: 7 застарілих моделей верхнього одягу осені 2020

Час утеплятися, але завжди ж хочеться виглядати красиво, не дивлячись на пору року? В матеріалі зібрані 7 застарілих моделей сезону, від яких краще триматися якомога далі.

Про це повідомляє Cosmopoliten.

Куртка-гусениця

Тонкі, обтислі куртки з поперечною стежкою, що нагадують тіло гусениці, візуально збільшать тебе в обсязі в кілька разів. У такій моделі твої плечі будуть здаватися ширше, стегна масивніше, а саме по собі тулуб витягнутим. 

Фото: Shutterstock

Куртка-сукня

Найжахливіший симбіоз, який взагалі міг вийти. Запам'ятай, сукня і куртка - два різних види одягу, які ніяк не варто об'єднувати в рамках однієї речі. Якщо вже тобі і хочеться чогось більш жіночного і елегантного, зроби вибір на користь довгого пальта на запах або зверни увагу на яскраві шубки з екохутра.

Фото: Shutterstock

Куртка "сміттєвий мішок"

Напевно ти зустрічала такі моделі в магазині - куртки з блискучого, тонкого матеріалу, який завжди виглядає м'ятим і нагадує всім своїм виглядом сміттєвий мішок, здатні зіпсувати будь-який образ. Якщо не хочеш виглядати так, немов вбралася в поліетилен, радимо уникати подібних моделей.

Фото: Shutterstock

Куртка з хутряною обробкою

Багато дівчат впевнені, що наявність хутра на куртці робить образ багатим. Однак це далеко не так. Квола хутряна галявина, навпаки, здатна візуально здешевити твій look. Більш того, такий масивний декор помітно збільшує в обсягах, що не на користь фігурі.

Фото: Shutterstock

Куртка "вирви око"

Писані пуховики, куртки кислотного кольору, а також моделі, рясно прикрашені паєтками - все це варто залишити в минулому. Мало того, що подружити таку яскраву річ буде не просто з осіннім гардеробом, так ще і виглядає вона аж надто кричуще.

Фото: Shutterstock

Куртка з поясом-гумкою

Ще одна модель, яка здатна помітно зіпсувати твій образ. Куртки з поясами-гумками в принципі виглядають якось безглуздо і віддають дитинством. Якщо вже тобі і хочеться підкреслити талію, придивися до моделей з поясами-зав'язками або зупини свій вибір на пальто приталеного крою.

Фото: Shutterstock

Приталена косуха

Забудь про обтислі косухи - такі моделі були актуальні років 10 назад (а то і більше). Сьогодні дизайнери роблять ставку на комфорт, за що ми їм дуже вдячні. Якщо хочеш, щоб твій образ зі шкірянкою виглядав сучасно, роби вибір на користь об'ємної моделі, що нагадує куртку авіатора.