Останні новини

Знезараження води: в Одесі "Інфоксводоканал" похизувався новим обладнанням

Очищення на новому обладнанні "Інфоксводоканалу" стане не основним, а додатковим

В Одесі у рамках масштабної інвестиційної програми з модернізації мереж та обладнання компанія "Інфоксводоканал" завершила реконструкцію хлораторної №8 на водоочисній станції "Дністер". Нове устаткування відрізняється підвищеною надійністю і безпекою, при цьому дозволяє проводити знезараження більш якісно і точно. Завдяки цьому підвищиться і якість питної води.

Про таке повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу компанії.

За їхньою інформацією, річкова вода проходить тривалий етап очищення, який завершується знезараженням у хлораторних. Саме там знищуються різні бактерії і мікроорганізми, після чого вже чиста питна вода подається в Одесу, де на міських водонасосних станціях додатково знезаражується безпечним гіпохлоритом натрію.

обладнання.jpeg

Фото:

Фахівці працювали близько 5 місяців, щоб провести повну реконструкцію хлораторної №8. Окрім ремонту приміщень, заміни комунікацій і трубопроводів "Інфоксводоканал" придбав і встановив сучасне обладнання для знезараження води - хлоратори від європейського виробника.

Знезаражувач.jpeg

Фото: 

Раніше аналогічне європейське обладнання для знезараження води було встановлено і в хлораторній №7. Окрім цього, в кінці 2020 року на станції "Дністер" повністю провели реконструкцію лабораторії і встановили сучасне японське обладнання.

"Все це робиться насамперед для наших споживачів. Це величезна відповідальність, адже нашу воду п'ють більше мільйона мешканців Одеси і передмістя, тому ми прагнемо відповідати європейським нормам", - зазначив директор філії "Інфоксводоканал" Ігор Лисенко.

Нагадаємо, у середу, 25 листопада, стало відомо, хто відповідальний до забруднення Хаджибейського лиману. У ході позапланової перевірки з’ясувалось, що "Інфоксводоканал" зливав забруднюючи речовини.