Останні новини

Змінити оператора, залишивши поточний номер за добу: стало відомо, коли запрацює спрощена процедура

За задумом, договір з колишньою компанією розірветься автоматично.

Спрощена процедура зміни мобільного оператора зі збереженням номера телефону запрацює з 1 грудня 2021 року. Так, термін процесу скоротиться до однієї доби. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Кабінету міністрів

Читайте також: Що робити одеситам у разі крадіжки телефона

Послугу з перенесення абонентських номерів в Україні почали надавати із 1 травня 2019 року. За майже 2 роки операторам надійшло близько 200 тисяч офіційних звернень, але 40% заявникам відмовили. На заваді стала бюрократизованість процесів. Також важливо, що кожного року мобільних операторів залишають більше 7 млн користувачів, частина з яких потенційно могла б скористатися цією послугою.

Нова процедура значно полегшить життя абонента, який хоче залишити свій номер телефону, але змінити мобільного оператора:

  • Номер перенесуть оперативніше: максимум за 1 день, а не за 3-4.
  • Абонент має звернутися до одного – нового оператора, а не до двох, як було раніше. Договір з колишньою компанією розірветься автоматично.
  • Користувачі без контракту тепер зможуть залишити свій номер під час зміни оператора за спрощеним порядком — реєстрація в попереднього оператора не потрібна.

Міністерство юстиції України 5 квітня зареєструвало зміни, які розробляла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку. Очікується, що новий порядок призведе до зростання конкуренції між мобільними операторами та стимулюватиме до поліпшення якості послуг, які отримують українці.

Нагадаємо: 

  • У середу, 31 березня, на проспекті Добровольського у магазин техніки зайшов місцевий під виглядом покупця. Коли консультантка відволіклась, він вкрав телефон й втік. Згодом його затримали “по гарячих слідах”.
  • На Одещині в одному з житлових комплексів Авангардівської об’єднаної територіальної громади серед ночі стався інцидент. Там чоловіки побачили незнайомця, побили його і відібрали мобільний телефон.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04