Останні новини

Зіткнулися автівки й збили людину: в Одесі сталися одразу дві аварії - Оперштаб

У понеділок, 16 листопада, на вулиці Водопровідній неподалік від повороту на Високий провулок сталася дорожньо-транспортна пригода. Там не роз’їхалися дві автівки, а тим часом на Люстдорфській дорозі збили людину. 

Про це повідомляє журналістка Оперативного штабу Odesa Live Вероніка Нікітіна. 

“Як зазвичай, у час-пік, там вже одразу є деякі ускладнення з руху транспорту. Але, якщо ми зараз подивимося на онлайн карту 2GIS, то там повністю “зелена” зона і ця ДТП ніяких ускладнень не привнесла”, - каже журналістка. 

Наразі невідомо чи є постраждалі у вищезазначеній дорожньо-транспортній пригоді. 

Також на Люстдорфській дорозі біля повороту на Артилерійську вулицю сталася аварія. Зі слів Вероніки Нікітини, там збили людину неподалік від пішохідного переходу.

Зазначимо, нам не байдуже на проблеми міста та його жителів! Оперативний штаб телеканалу Odesa Live готовий вирішувати ваші проблеми щодня! Пишіть у Viber та Telegram за номером 0963050048 або телефонуйте 0800305048.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/C0vzzlPErMY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, в Одеській області поліція зловила злодійку, яка обікрала пенсіонерку. З кишені вона витягнула півтори тисячі гривень, коли бабуся вибирала одяг.

Вийти в ефір
29.11