Останні новини

Зимовий відпочинок: у МОН спростували фейк про подвійні канікули

4 листопада Міністерство освіти та науки України оголосило, як будуть проводитися канікули. Раніше поширювалася інформація, що вони будуть подвійні, однак рекомендацій щодо цього питання не надсилали. Тому освітній процес в закладах освіти організовується відповідно до законів та освітньої програми.

Про це повідомляє пресслужба МОН.

"А в період карантину через COVID-19 в Україні для безпеки учнів та працівників шкіл канікулярний період може бути скоригований відповідно до епідеміологічної ситуації", - зазначили в МОН.

У міністерстві додали, що тривалість канікул, не враховуючи літніх, не повинна перевищувати 30 днів. Також їх встановлює керівництво закладу. 

"Інформація щодо встановлення у 2020/2021 н.р. зимових канікул в період із 28 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року та з 15 до 21 лютого 2021 року є недостовірною", - наголосили у відомстві.

Нагадаємо: 

  • У наступному році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня. Зареєструватися на участь у ЗНО можна у період з 5 по 19 січня.
  • Президент України Володимир Зеленський дав доручення гарантувати можливість дітям медичних працівників, які загинули внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби, здобути вищу освіту за державний кошт. Зокрема, за дорученням Глави держави вже готується законопроєкт, згідно з яким такі діти отримають розширені права пільгового вступу до закладів вищої освіти.

Вийти в ефір
27.11