Останні новини

Зимовий час: коли українцям переводити стрілки годинника

В останню неділю жовтня Україна традиційно перейде на зимовий час. Саме тому лікарі дали рекомендації, як підготуватися до цього переходу без шкоди для себе. 

Про це йдеться у постановленні Кабінету міністрів України № 509 від 13 травня 1996 "Про порядок обчислення часу на території України".

У ніч з суботи на неділю, 25 жовтня, о 04:00 стрілки годинника потрібно буде перевести на годину назад. Зимовий час вводиться для більш ефективного використання світлового дня та економії електроенергії.

Зазначимо, що переведення годинників може негативно позначитися на самопочутті людини. Аби мінімізувати стрес для організму, до переходу на зимовий час, варто підготуватися заздалегідь.

Медичні працівники рекомендують за декілька днів знизити фізичні навантаження, не затримуватися на роботі й уникати перевтоми. Потрібно виключити алкоголь, жирну їжу і пити більше води. 

Також рекомендується більше гуляти на свіжому повітрі, а перед сном провітрити спальню.

Нагадаємо, в Одесі планують зобов'язати громадян проводити тести на коронавірус з документами. Можливо це допоможе отримувати реальну статистику кількості хворих на COVID-19. 

Вийти в ефір