Останні новини

Жорстока вулиця: в Одесі суд виніс вирок безхатченку, який задушив знайомого

Київський райсуд Одеси визнав винним у вбивстві при перевищенні меж самооборони безхатченка, який 30 грудня 2016 року задушив свого знайомого. Обвинуваченого засудили до двох років в'язниці, але оскільки він з 1 січня 2017 року утримувався у слідчому ізоляторі, то вже відбув свій термін позбавлення волі, тому чоловіка відпустили в залі суду.

Про це повідомляє інтернет видання Думська.

У передноворічну ніч до обвинуваченого підійшов знайомий напідпитку , з яким вони ділили спільний побут. Він приревнував сусіда до своєї знайомої і вирішив вбити його - однією рукою душив, а в інший стискав кухонний ніж, яким бив його в шию і груди.

Під час боротьби підсудний отримав кілька серйозних поранень - різану рану шиї, рвану рану правої частини грудей, рани пальців, якими він тримав занесене лезо.

Нагадаємо, 23 вересня вночі в приміщення аптеки на вулиці Корольова зайшов колишній працівник. У зв'язку з боргами перед кредитними установами та банком зловмисник хотів заволодіти грошима. 21-річна провізор завадила планам злочинця, який завдав їй 36 ударів ножем, від чого дівчина померла. Після вбивця відкрив сейф, забрав 70 тисяч гривень і зник.

Вийти в ефір