Останні новини

Жодного новачка: голова Одеської районної адміністрації призначив заступників

Одним з них став колишній прокурор Малиновського району.

Заступниками голови Одеської районної адміністрації Юрія Крука стали Євгенія Абрамова, Ярослав Заворотний та Олександр Ілько. Двоє з них раніше працювали в міській раді головами департаментів. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на голову Одеської районної адміністрації Юрія Крука

Читайте також: В Одесі призначили нового керівника Департаменту транспорту. Подробиці

Євгенію Абрамову призначили першою заступницею. Вона відповідатиме за фінансово-економічний напрямок діяльності новоствореного органу. 6 років Абрамова очолювала департамент надання адмінпослуг Одеської міськради, також була головою бюджетної комісії обласної ради. В кінці 2020 року зайняла посаду заступника мера Чорноморська, де пропрацювала лише кілька місяців.

Абрамова.jpg

Фото: Facebook Евгения Абрамова

Також був призначений Ярослав Заворотний. Його зона відповідальності - гуманітарно-правовий напрямок і взаємодія з правоохоронними органами. Заворотний - кандидат юридичних наук, працював в органах прокуратури, в тому числі в апаратах прокуратури Одеської області і Генпрокуратури України, свого часу обіймав посаду прокурора Малиновського району Одеси. Влітку 2014 його відправили у відставку.

Заворотний.jpg

Фото: Facebook Юрий Крук

Крім того, заступником став Олександр Ілько, який відповідатиме за інфраструктурний напрямок роботи. Раніше він очолював департамент транспорту Одеської міської ради, але пішов з посади у січні. Також в минулому він працював на керівних посадах в Одеському і Південному портах.

Илько.jpg

Фото: Facebook Александр Илько

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04