Останні новини

Жителі Одеської області перерахували до бюджету 568 млн грн військового збору

З початку року з доходів платників податків Одеської області до державного бюджету сплачено 568 млн грн. Військовий збір, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 103 млн грн або на 4,4%. 

Про це повідомляє ДФС в Одеській області.

“Позитивна динаміка сплати військового збору свідчить про сумлінність платників податку Одещини, які відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору, оскільки він направлений на захист державного суверенітету, гарантій стабільності і зміцнення економічної безпеки України”, - заявили в ДФС в Одеській

 області.

 Платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, фізичні особи - нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка збору становить 1,5 відсотка від об'єкта оподаткування (п.п. 1.3 п. 16 прим. 1 підрозділ. 10 Розділу XX Податкового кодексу України). Військовий збір в повному обсязі перераховується до державного бюджету України.

Нагадаємо, що в Одесі пройде міжнародний інвестиційний форум Odessa 5T Investment Promotion Forum. Його організація обійдеться бюджету міста майже в 3 мільйони гривень. Замовником виступило комунальний заклад "Грантовий офіс" Одеса 5Т".


Вийти в ефір