Останні новини

Житель Одеської області зібрав величезну колекцію ретро-автомобілів. Фото

Колекціонер Микола Шаглій з міста Біляївка Одеської області понад десять років збирає ретро-автомобілі. Він купує старі, часом іржаві машини та надає первинного виду.

Про це повідомляє Бессарабія INFORM.

o_1emfd2l36apn5u2ftq1icq18982o.jpg

Фото: Бессарабія INFORM

Свою першу машину Микола відреставрував у віці 26 років. Він купив ЗІМ (ГАЗ-12) практично в стані брухту, відремонтував, трохи покатався і продав у Латвію. Так хобі стало справою всього життя. Тільки раніше майстер відремонтовані ретро-автомобілі продавав, а тепер залишає собі в колекцію.Майстер наводить порядки у своєму “царстві машин” та запрошує охочих за символічну плату подивитися його колекцію.

o_1emfdgmjh18tv14241vo013l21m3laa.jpg

Фото: Бессарабія INFORM

Частина експонатів він вже розмістив під навісом. Тут можна помилуватися раритетними “Волга”, “Москвичами”, горбатими "Запорожцями”. Побачити оригінальний Buick, Ford, Dodge і Wanderer, Volkswagen «Жук», «Перемогу», легендарний “воронок” енкаведистів і навіть мотоколяску з ручним керуванням “СМЗ” С-3А.

У колекції представлені автомобілі, на яких їздили партійні боси та офіцерський склад радянської армії. Примітно, що більшість машин на ходу, хоча і вимагають художньої реставрації.

o_1emfe0mjf1a30eoq1ja25au1q1ddo.jpg

Фото: Бессарабія INFORM

За словами майстра, зараз велика проблема знайти деталі до таких автомобілів. Іноді пошуки займають близько року. Для іномарок він замовляє деталі в країнах Балтії, для вітчизняних - на блошиних ринках і в Інтернеті, а деякі деталі доводиться відтворювати в спеціальних майстернях. Тому процес цей копіткий і дуже тривалий.

o_1emfdvfbn1b4neg3ptv10p41sjgd2.jpg

Фото: Бессарабія INFORM

Нагадаємо, біля Австралії на південь від острова Тасманія 18 листопада в небі пролетів яскравий зелений метеорит. Явище зафільмували на відео з дослідницького судна RV Investigator.

Вийти в ефір
24.11