Останні новини

Жінка і війна: в парку Шевченка представлять документальній спектакль про минуле та сьогодення

В Одесі 27 вересня о 13:00 у парку ім. Шевченко на майданчику "Ракушка" в рамках Фестивалю для пенсіонерів "Планета довгожителів” відбудеться постдокументальний спектакль про жінок і війни, зв'язок минулого із сьогоденням “Дочки і Онуки війни говорять”. Вхід - вільний, але необхідна попередня реєстрація.

Про це повідомляє Культурометр.

Актриси будуть не просто передавати прямий текст своїх героїнь, а й супроводжувати його власним особистим досвідом, історіями, переживаннями, спостереженнями. Все переплітається - минуле і сьогодення, бабусі та онучки, біль та радість, сльози та посмішка.

Після вистави глядачі зможуть поділитися враженнями про виставу, емоціями, думками, ідеями, розповісти свої історії. А також обмінятися думками, що дає їм подібний формат бесід про таку тему.

Нагадаємо, фільми XI Одеського міжнародного кінофестивалю будуть доступні до перегляду ще протягом тижня після церемонії закриття. Дивитися фільми до 11 жовтня на платформі oiff.online зможуть власники фестивального абонемента, акредитацій Film Industry Office і ЗМІ.

Вийти в ефір