Останні новини

Жах, який не зупинити: в Одесі заради ліжко-місць виписують з лікарень пацієнтів з низьким киснем - Ножевнікова

Волонтерка каже, що людей з низьким рівнем кисню (85-88%) почали виписувати ще у жовтні.

Станом на 7 квітня в Одесі все ще не вистачає місць для людей з COVID-19. За словами директорки БФ “Корпорація монстрів” Катерини Ножевнікової, лікарі змушені виписувати пацієнтів для нових хворих.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Facebook-сторінку активістки.

Читайте також: В Україні очікують поставку 24 мільйонів доз вакцин проти COVID-19 - Степанов

 Зазначимо, що сатурація у здорової людини тримається на рівні 95-99%. 

“Зараз пішли виписки і 82-86%, і навіть нижче 80%. Лікарі змушені звільняти місця для нових пацієнтів. Місць для госпіталізації не вистачає. Не дивлячись на те, що з точки зору департаменту вони є”, - зауважила Катерина Ножевнікова. 

Хворі на коронавірус з низькою сатурацією потребують кисневої терапії за допомогою спеціальних концентраторів. Однак не всі пацієнти можуть дійти до поліклініки, оскільки під час дороги “кисень” може впасти, через що є ризик летального результату. 

“Сьогодні у нас дві таких виписки, перша з яких закінчилася трагедією. Бабусю виписали зі стаціонару, вона тут же впала в сатурацію до 78%. Поки онук їхав до нас за концентратором бабуся померла”, - резюмувала громадська діячка. 

Ковід.jpg

Фото: Ножевнікова

ковід 2.jpg

Фото: Ножевнікова

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!  

Вийти в ефір
21.04