ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
27 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
185

Останні новини

Жахлива загадка на півтора століття і самовпевнений продюсер-аферист: що покажуть в кіно 17 - 23 вересня

В український прокат виходять нові фільми, які можна подивитись в кінотеатрах із 17 вересня 2020. Серед них – драма із закрученим сюжетом, видовищна картина про кінець світу і захоплива комедійна драма про викладачку університету, яка потрапила у вир студентського життя.

Фото - kino-teatr.ua.

Що подивитись в кіно в Одесі 17 – 23 вересня 2020:

  • "Антебеллум" (реж. Джерард Буш і Крістофер Ренц)

За сюжетом, знана американська письменниця Вероніка Хенлі (втілила Жанель Моне) несподівано дізнається, що в її житті існує жахлива таємниця, яка будь-що має бути розкритою. Паралельно на екрані оживає історія Іден, яка живе на півтора століття раніше і працює на плантаціях рабовласницького Півдня. Життя дівчини під час Громадянської війни у США подібне до поганого сну. Іден втілила та сама акторка і, здається, долі обох жінок тісно пов‘язані.

  • "Гренландія" (реж. Рік Роман Во)

До Землі прямує величезна комета і порятунок практично неможливий, за сюжетом. Однак, герої картини хапаються за останню надію – вони знають, що в Гренландії захований бункер, у якому можна перечекати катастрофу. Тож, Джон (грає Джерард Батлер) із родиною вирушає в мандрівку за порятунком. Дорога героїв виявляється справжнім випробуванням, адже навкруги – паніка смертельно наляканих людей.

  • "Махінатори" (реж. Дейв Маклін)

Біографічна комедія про молодого авантюриста з Шотландії на ім‘я Дейві. У середині 1980-х він вирішує стати музичним продюсером і сходу запрошує виступити в рідному містечку популярний на весь світ гурт Iron Maiden. Однак є одне «але» - у Дейві нема грошей, і добути їх він збирається у місцевих бандитів.

  • "Колишні звички" (реж. Кріс Сванберг)

За сюжетом, 35-річна письменниця, яку грає Гілліан Джейкобс, круто змінює своє життя, коли її запрошують викладати в рідному університеті. Дівчина не лише потрапляє в місця, де пройшла її юність, але й чудово вписується в атмосферну студентську тусівку. 

  • Фестиваль фантастичного кіно Best Sci Fi 2020

Раніше ми писали, що вийшов перший офіційний трейлер української картини, яку висувають на "Оскар". В "Атлантиді" покажуть Донбас 2025 року, після перемоги України у війні з Росією. 

Вийти в ефір