Останні новини

Згорілий будинок на Буніна відремонтують після Нового року

Роботи по відновленню постраждалої від пожежі даху будинку за адресою Буніна, 35 виконані на 80%. Для завершення робіт знадобиться ще кілька тижнів.

Про це повідомляє Таймер.

В повідомленні зазначено, що ремонт постраждалих від пожежі парадних і сходових прольотів буде розпочато після Нового року - договір з підрядником вже підписаний.

Заступник директора департаменту міського господарства Віталій Цуркан зазначив, що незважаючи на заяви мешканців будинок не є аварійним - там є лише аварійні елементи в парадних, знос яких становить 72%. Сама будівля такого зносу не має. Проте він пообіцяв, що буде проведено технічне дослідження із залученням фахівців з будівельної академії, і вони дадуть остаточний висновок про стан будинку.

Що стосується евакуйованих жителів, 9 осіб проживає в санаторії “Мрія” і будуть в найближчі дні переведені в гуртожиток “Одесміськелектротранс”. Решта живуть у родичів або на зйомних квартирах.

Нагадаємо, 5 листопада, зранку в Одесі сталася пожежа у двох багатоповерхових будинках. Один - на Генерала Петрова, другий - на вулиці Картамишівська.

Вийти в ефір
02.12