Останні новини

Зеленський похвалив Санду за її позицію з приводу Криму

Вона, за словами голови держави, не боїться називати півострів українським.

Президент України Володимир Зеленський похвалив свою молдавську колегу Маю Санду за її позицію з приводу територіальної приналежності тимчасово окупованого РФ Криму. Вона, за словами голови держави, не боїться називати його українським.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на президентський акаунт у Twitter.

Перша зустріч лідерів двох держав відбулася у Києві у вівторок, 12 січня.

“Це початок нових відносин України і Молдови. Нас об'єднують спільні цінності та позиції з питань загальноєвропейського порядку денного. Ми цінуємо, що президент Молдови підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, не боїться називати Крим українським”, - заявив Зеленський.

Україна стала першою країною, куди Санду здійснила офіційний візит в якості президента.

Нагадаємо: 

  • У Києві відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Молдова Маї Санду, яка перебуває в Україні з офіційним візитом. Вона планує провести перемовини стосовно Придністров'я, оскільки раніше висловлювалась про виведення з цієї території російських військ і повернення контролю над нею офіційному Кишиневу.
  • Мая Санду склала присягу на посаді президента Республіки Молдова. Під час інавгурації, вона звернулася до громадян російською, гагаузькою, українською та болгарською мовами.