Останні новини

Зеленський в Одесі: всі подробиці на Odesa Live

Як ми повідомляли раніше Президент України Володимир Зеленський мав приїхати ще 3 вересня. Планувалося, що він особисто проконтролює підйом танкеру Delfi. Але в останній момент його візит був перенесений на 12 вересня.

Сьогодні у планах президента відкриття дитячого садка на Авангарді. Також президент відвідає філармонію і Зелений театр, проконтролює як ремонтується міст через Хаджибейський лиман, а також візьме участь у конференції слуг народу, де представить кандидатів у місцеві ради.

Президента Зеленського ознайомили з планом будівництва дороги у порт. Як відомо зараз намає безкоштовного проїзду для вантиживок в Одеський порт, і доводиться сплачувати за проїзд через територію "Євротерміналу". Також він подивився на хід робіт на Хаджибейському Лимані. На зустрічі також був присутній міністр інфраструктури України - Владіслав Криклій.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook губернатор Одеської області - Максим Куций.

ОНОВЛЕНО 12:34

Президент зазначив, що дорога на мосту зроблена якісно. А також йому сподобалося, що кількість смуг на дорозі збільшена до шести.

ОНОВЛЕНО 13:04

Президент України відвідав та ознайомився з реалізацією проекту реконструкції та будівництва аеродромного комплексу Міжнародного аеропорту “Одеса”.

Фото: Офіс Президента України

ОНОВЛЕНО 14:44

Президент України Володимир Зеленський презентував стратегію розвитку Одещини. Ця подія відбулася в дуже символичному місці: Зеленому Театрі. 

"25 жовтня в нашій країні місцеві вибори, і зараз, коли завершується дуже важлива для України реформа - реформа децентралізації - ці вибори дуже важливі. Регіони отримають значні повноваження і фінансування, і кожен житель регіону повинен чітко розуміти, як використовуються його кошти, на що вони йдуть і, найголовніше, для чого. Дати відповіді на ці питання покликані саме регіональні стратегії розвитку. Я переконаний, що Україна може бути успішною тільки тоді, коли успішною буде кожна область, кожне місто, кожне село, кожна громада", - розповів глава держави.

Також президент заявив що у Одеській області на його думку є перспективи. Під час своєї промови він зазначив, що наша область це скарб біля моря, я має великий потенціал регіонального виробництва, сільського господарства, транзитної галузі малого, середнього і великого бізнесу, науки, культури і спорту.

“В цьому плані ваш край має перспективи: ми завжди називаємо Одесу Перлиною біля моря. На мою думку, це дуже скромно, тому що Одеська область - це цілий скарб у моря, це логістичний хаб країни, наші морські ворота, туристичне серце України. Це великий потенціал регіонального виробництва, сільського господарства, транзитної галузі малого, середнього і великого бізнесу, науки, культури і спорту”, - звернувся до містян Володимир Зеленський.

ОНОВЛЕНО 14:51

Після презентації стратегії розвитку Одещини, в Зеленому театрі представили команду партії "Слуга народу". Як ми повідомляли раніше, кандидатом на пост міського голови став Олег Філімонов.

Також в команді партії - банкір Вадим Мороховський, підприємець Григорій Діденко, чинний депутат Дмитро Ковбасюк, ректор ОНУ ім. Мечнікова Ігор Коваль, шахістка Наталя Жукова, чинний депутат Ірина Ковалиш, Олександра Ковальчук та чинний депутат Ольга Квасницька, та суспільний діяч Олексій Асауленко. 

ОНОВЛЕНО 14:54

Президент України Володимир Зеленський ознайомився з роботою створеного торік Центру безпеки громадян селища міського типу Авангард.

Глава держави оглянув місце прийому телефонних дзвінків громадян. У Центрі функціонує єдиний номер, на який надходять звернення від населення, з метою швидкого реагування на надзвичайні ситуації. Працівники розповіли, що на законодавчому рівні не врегульовано роботу єдиного номера швидкого реагування на рівні об’єднаних територіальних громад. Тому додзвонитися до них можна і з відомих номерів екстрених служб – ”101”, “102”, “103”

“Це досить важливе питання, і його необхідно вирішити. Адже мешканці територіальних громад мають отримувати оперативну допомогу за єдиним телефонним номером”, – сказав Президент.

ОНОВЛЕНО в 15:39

Президент України Володимир Зеленський дав пресконі=ференцію під час його візиту до Одеського порту. Він прибув у порт для того щоб подивитися як була закінчена перша частина реконструкції причалу номер 7. 

"Перша частина 7 причалу в Одесі, він побудований. Це реконструкція, хоча майже повністю побудований. Перша частина 163 метри, друга частина буде теж побудована мені директор Одеського порту та міністр інфраструктури каже що в наступному році. В цілому це буде 357 метрі. Найдовший причал в Одесі", - розповів Президент.

Голова держави також не забув про программу "Велике Будівництво", та зазначив, що на даний момент побудовано 194 кілометра доріг в Одеській області.

Володимир Зеленський також поділився з журналістами, що він думає з приводу операції по витягненню танкера. 

“Дійсно ми мали дуже складну історію. По перше я всіх вітаю, танкера Delfi на пляжі вже немає. Поборили цю історію, на жаль, історію трагічну, тому що з точки зору термінів виконання робіт. В листопаді це почалось. 10 місяців, це правда, але 10 місяців власники не давали можливості державі щоб ми займалися цими роботами", - сказав президент. 

Він також подякував всім, хто брав участь у підйомі, а також висловився щодо власників судна. Голова держави сказав, що вважає їх злочинцями. Зеленський заявив, що власники спеціально затримували процес, щоб розпиляти танкер на металобрухт.

Коли президанта спитали, чому він вибрав саме Філімонова, як кандідата в мери від "Слуги Народу", він сказав: "Одесі потрібен символ Символ чесності, символ культурного лідерства, порядності Людину, яку знають не тільки в Одесі але і за кордоном. А знають не через якийсь кримінальні справи , а знають як чесну відому легендарну людину".  

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський звинуватив міських голів в тому, що вони намагаються сподобатись своїм виборцям, заплющуючи очі на обмеження стосовно коронавірусної інфекції. Він заявив, що мери самі винуваті в тому, що кількість хворих збільшується.  

Вийти в ефір