Останні новини

Зеленський провів телефонну розмову з президентом Бразилії

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з бразильським лідером Жаіром Болсонару. Вони обговорили торгівлю, співпрацю в різних проектах, включаючи дослідження космосу.

Про це повідомляє Офіс президента.

У розмові Зеленський і Болсонару торкнулися питання розвитку двосторонньої торгівлі та виконання поточних домовленостей. Окреслено пріоритетні напрями взаємодії між Україною та Бразилією в торговельно-економічній та інвестиційній сферах, зокрема щодо реалізації спільних проектів.

Крім цього обговорювалася співпраця України і Бразилії у військово-технічній та оборонній галузях. В тому числі проведення "Діалогу оборонної промисловості" для розгляду перспективних двосторонніх проектів.

Співрозмовники домовилися посилити взаємодію обох країн у протидії наслідкам другої хвилі пандемії коронавірусу, зокрема в питанні спільного виробництва вакцин та медпрепаратів.

Також Зеленський і Болсонару обговорили загальну співпрацюу дослідженні космосу

Зеленський сподівається, що майбутня зустріч з Болсонару завершиться підписанням двосторонніх документів.

"Схвалюю наміри, щоб наша майбутня зустріч закінчилася підписанням двосторонніх документів. Україна рада співпраці з Бразилією у сільському господарстві, ядерній енергетиці, космічній та військово-оборонній сферах", – наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 13 жовтня, голова української держави Володимир Зеленський приїхав до Одеси. З робочою поїздкою він "завітав" до міста разом з президентом Польщі Анджеєм Дудою та вони відвідали декілька місць у Південній Пальмірі.

Вийти в ефір
25.11