ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Зеленський дозволив Філімонову грати в театрі навіть на посаді мера

Кандидат на посаду міського голови Одеси, народний артист України Олег Філімонов зізнався, що й надалі братиме участь в різних театральних постановках навіть після обрання мером.

Таку заяву цей шоумен, гуморист і представник пропрезидентської партії “Слуга народу” зробив в інтерв'ю одеському телеканалу Медіа Інформ.

“Це хвора тема для мене - я вже навіть не заслужений, а народний артист ... Є колектив, колектив чудовий, актори блискучі - і Руслана Писанка, і Вітя Андрієнко, і мій улюблений Яша Гопп, який різні дурниці пише на Facebook, але я його люблю не за це ... І Ганнуся Ткач. Загалом, досить дружний і чудовий у нас колектив”, - зазначив Філімонов і додав, що вже сумує за колегами.

Крім того, як заявив артист, він вже обговорював це з президентом Володимиром Зеленським, якому і поскаржився, мовляв, шкода залишати сцену.

“А він каже:" А що тобі заважає? Ну, грай раз в місяць, будь ласка. Гроші не бери, а на сцену виходь, грай". Я кажу: "Ловлю вас на слові, значить, можна мені?" Тому я обіцяю, що раз на місяць я буду грати на сцені Російського або Українського театрів. Обов'язково”, - розповів соратник президента.

Нагадаємо, рятувальники Малиновського району, 28 вересня, обстежили стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єкту, визначеного під виборчу дільницю. “Рейд” провели у комунальній установі “Соціальний гуртожиток для осіб з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”.

Вийти в ефір