ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Здійснилося: в Одесі перенесуть станцію збору сміття з Аркадії

Одеські чиновники думають перенести станцію збору сміття від історичної каменярні в Аркадії в інше місце. Куди саме - поки неясно.

Про це повідомляє УСІ.

Фото: УСІ

Міське управління з охорони культурної спадщини звернулось до Одеської міської ради з проханням перенести наявну сміттєву станцію від історичних катакомб в інше місце, а тут зробити туристичну локацію.

На проектну документацію, перенесення і обладнання нового майданчика необхідно майже 730 тисяч гривень. Гроші на ці витрати є, каже виконуюча обов'язки першого заступника департаменту екології Валентина Дацюк.

Фінансування буде проходити з міського фонду охорони навколишнього середовища. На початок року в фонді не було достатньо грошей, які дозволили б це зробити. А перед курортним сезоном це робити було недоцільно. Зараз зійшлися ці два моменти - закінчення сезону і надійшли гроші, які дозволять нам використовувати їх на облаштування цього майданчика - з бетонованим настилом, огорожею, паркуванням і відводять зливовими стоками”, - розповіла чиновниця.

Схема можливого розташування нового майданчика для збору сміття на Трасі здоров'я

Куди будуть переносити нову станцію - поки неясно. Департамент екології запропонував обладнати її недалеко від сходів біля пляжу прикордонників, проте поруч дитячий і спортивний майданчик.

Учасники депутатської комісії підтримали проект рішення про перенесення станції сміття, однак запропонували департаменту екології розглянути іншу локацію, так як поруч із запропонованим місцем багато дітей і гуляють. Остаточно проект розглянуть на сесії Одеської міськради.

Зазначимо, що питання про перенесення даної сміттєвої станції розглядається ще з 2019 року. Вхід в катакомби-каменярні поруч з Трасою здоров'я зараз більше схожий на звалище. Нещодавно тут хотіли створити невеликий музей з історіями про видобуток черепашнику в Одесі, але комунальники встановили станцію сортування сміття.

Фото: УСІ

Нагадаємо, в Одесі на Княжому провулку відкрили другу в місті муніципальну парковку. Розплатитися можна як готівкою, так і банківською картою.

Теги:
Вийти в ефір