Останні новини

Зберегли 2 мільйони гривень: стало відомо, хто розробить проєкт реставрації Одеської філармонії

Раніше компанія займалася ремонтом Потьомкінських сходів.

Одеську філармонію планують відреставрувати. Тендер на складення проєктної доументації провели 5 квітня. Його виграла фірма “Науково-виробничий центр Екобуд+”.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на відповідний тендер на платформі держзакупівель Prozorro.

Читайте також: В Одесі планують оновити “Пасаж”. 

Тендер був оголошений Управлінням капітального будівництва Одеської ОДА. Крім “Науково-виробничого центру Екобуд+” участь в аукціоні взяли ТОВ “Українські архітектурні технології”, ФОП Варламов Сергій Володимирович і дочірнє підприємство “Київський промбудпроєкт”. 

Маємо зауважити що всі інші учасники запропонували свої послуги за меншу вартість, але різниця була невеликою - 5, 6 і 10 тисяч гривень. До початку торгів, у тендер закладалася сума в майже 7 мільйонів гривень. Роботи мають бути виконані до кінця 2021 року. 

У перелік робіт вхдять: 

  • Попередні роботи;
  • комплексні наукові дослідження;
  • проєкт реставрації;
  • робоча документація.

Директором і засновником ТОВ “НВЦ Екострой+” є Тетяна Суханова, науковим керівником - заслужений будівельник України Володимир Суханов. Раніше компанія займалася відновленням лютеранського собору Святого Павла на вулиці Новосельського, ремонтом Потьомкінських сходів, розробляла проєкт реставрації Воронцовського палацу і Художнього музею.

Тендер 2.jpg

Скріншот: Prozorro

Тендер 1.jpg

Скріншот: Prozorro

Нагадаємо: 

  • На Одещині чотири об'єкти культурної спадщини включать в президентську конкурсну програму "Велика реставрація". Йдеться зокрема, про Одеську філармонію, Воронцовський палац, будівлю мерії на Думській площі в Одесі і Аккерманську фортецю.
  • При оголошенні тендера на розробку науково-проєктної документації для реставрації будівлі Одеської обласної філармонії управління капбудівництва Одеської ОДА заклало у ціну - 7 мільйонів гривень. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
21.04