ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
27 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
185

Останні новини

Завжди неподалік: в літературному музеї презентували альбом ілюстрацій до творів Жванецького

Одеський літературний музей став місцем презентації альбому ілюстрацій до творів видатного Михайла Жванецького. Альбом називається “Завжди неподалік”.

Про це повідомляє нардеп Сергій Гриневецький на сторінці у Facebook.

Це яскраве художнє видання стало першим подібним досвідом ротарі-клубу (Ротарі-клуби позиціонують себе як нерелігійні і неполітичні благодійні організації, відкриті для всіх країн, незалежно від національної і расової приналежності, віросповідання і політичних поглядів, - прим. ред.) “Одеса-Рішельє”.

В основу альбому лягли роботи художників-карикатуристів, які брали участь в Першому міжнародному конкурсі карикатур за творами Михайла Жванецького, який пройшов в 2016 році до 222-річчя Одеси. Згодом кращі роботи були представлені на підсумковій виставці. Жванецького читають у всьому світі! Відгукнулися художники з різних країн і регіонів України.

“Мені в реалізації цього проєкту була визначена особлива місія: переговорити з Михайлом Михайловичем та розповісти про суть проєкту. Жванецький не тільки проявив неабиякий інтерес, а й особисто переглянув практично всі роботи і згодом приїхав на відкриття виставки”, - пише Сергій.

Такий проєкт був вперше реалізований в Україні, а ілюстрації, вміщені в альбомі, ніколи не публікувалися раніше.

Нагадаємо, 16 вересня, в прямому ефірі Odesa Live в.о. директора Одеського музею Західного і Східного мистецтва Ігор Пороник повідомив про майбутнє відомого витвору мистецтва. Мова йде про картину Мікеланджело Мерізі да Караваджо “Взяття Христа під варту”, яка була викрадена.

Теги:
Вийти в ефір