Останні новини

Завищував ціни у документах на будівництво: на Одещині судитимуть інженера технічного нагляду

На Одещині інженер технічного нагляду під час будівництва військової частини вносив недостовірні відомості про обсяги та вартість робіт. Через його дії бюджет втратив гроші на загальну суму 3,1 млн гривень. У результаті ними заволодів директор підприємства та розпорядився на власний розсуд.

Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Досудове розслідування завершили у вівторок, 17 листопада. У результати з'ясовано, що  у 2018 році інженер технічного нагляду, під час будівництва їдальні для військовослужбовців на території військової частини в Одеській області, неналежно виконуючи свої обов’язки, погодив директору комерційного підприємства. Тоді до актів приймання виконаних робіт внесли недостовірні відомості про обсяги та вартість робіт. Однак, фактично ці роботи підприємство не виконувало.

Також прокурори  повідомили про підозру директору підприємства, який здійснював будівництво їдальні для військовослужбовців. Його будуть судити за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України (Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах та службове підроблення).

“Станом на сьогодні вказану особу оголошено в розшук у зв’язку із його переховуванням від органів досудового розслідування та суду”, - пишуть вони.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
30.11