Останні новини

Завершення війни у Нагірному Карабаху - Україна привітала Азербайджан з перемогою

9 листопада прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про підписання спільної угоди з президентами Росії й Азербайджану про припинення бойових дій у Нагірному Карабасі. З цієї нагоди Україна вітає Азербайджан з перемогою у районі нагірнокарабаського конфлікту.

Про це заявило Міністерство закордонних справ України.

“Вважаємо, що наступним кроком має стати відновлення стабільності і життєдіяльності регіону, а також продовження міжнародних зусиль для досягнення повного врегулювання нагірнокарабаського конфлікту на основі міжнародного права”, - зазначається в заяві.

Згідно із заявою, Азербайджанська Республіка і Республіка Вірменія зупиняються на зайнятих ними позиціях. Уздовж лінії зіткнення та коридору, що з'єднує Нагірний Карабах із РА, розгортається миротворчий контингент.

Зазначимо, Україна незмінно і беззастережно підтримує територіальну цілісність Азербайджанської Республіки в міжнародно визнаних кордонах.

“Цей принцип є основоположним для України, що досі потерпає від російської агресії, і частина території якої залишається під тимчасовою окупацією Росії”, - акцентували українські дипломати.

Нагадаємо, Грузія й Україна заслуговують на набуття членства у НАТО на підставі спільних цінностей, а також загроз, які перед ними постають. Таку думку висловив генерал-лейтенант збройних сил США у відставці Бен Ходжес у виступі на Львівському безпековому форумі - 2020.

Вийти в ефір
25.11