Останні новини

Завершення робіт стає ближче: на мосту через Сухий лиман встановили залізобетонні палі

3 листопада на мосту через Сухий лиман завершили встановлювати всі залізобетонні палі. Проєкт передбачав монтаж 36 таких важливих залізобетонних елементів, тобто по 18 на кожному підході до мосту. 

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Одеській області на своїй сторінці у Facebook.

Він знаходиться на трасі М-27 Одеса - Чорноморськ.  Довжина кожної палі досягає 28 метрів, а вони складаються з двох зварених 14-метрових секцій (нижньої та верхньої).

“Дві секції між собою стикуються за допомогою зварювального з’єднання. Завдяки чому довжина готової складової палі досягає 28 метрів”, - пишуть вони. 

Наразі розпочались підготовчі роботи та заготовлення матеріалу до влаштування насипу на підходах до мосту.

Зазначимо, що міст почали будувати у 2016 році, тоді на об'єкт збиралися витратити близько 100 мільйонів гривень, а також передбачалося, що він стане власністю міськради Чорноморська. Згодом виявилося, що коштів для цього немає, тому його віддали до державної власності. Коли це сталося, то роботи подорожчали до 300 мільйонів.

Нагадаємо: 

  • На Одещині повністю оновили основні маршрути до Чорного моря. За поточний рік відремонтували 194 км автомобільних доріг державного значення, у тому числі трасу Одеса – Чорноморськ та окремі ділянки асфальтобетонного покриття.
  • Правоохоронці нарешті звернули увагу на незаконний хостел на вулиці Пушкінській, 34. Саме там скоїли напад на журналіста Odesa Live Дмитра Богомолова, та покрили його нецензурною лайкою. Як стверджують жителі будинку, власник хостелу, зараз будує на горі історичної будівлі нахаббуд і планує перетворити це все в готель. 

Вийти в ефір
04.12