Останні новини

Занепад авіаперевезень: в Україні через пандемію кількість рейсів скоротилася

Влітку очікують збільшення авіатрафіку через початок туристичного сезону.

У березні 2021 року Украерорух обслужив 12 160 авіарейсів над Україною. Це на 8,7% менше, ніж у тому ж місяці 2020 і на 43% менше докарантінного березня 2019.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Украероруху

Читайте також: Між Одесою та Прагою відновили авіаперельоти

У порівнянні з минулим роком, в березні українські перевізники показали невелике зростання за кількістю польотів (+ 5,8%). Перевезення іноземних компаній над Україною скоротилися на 15,8% за рік. Внутрішні рейси за рік впали на 28,6%, міжнародні - на 10,1%, транзитні - на 17,3%

У Украерорусі очікують, що кількість рейсів в повітряному просторі України буде рости в період літньої навігації, коли повноцінно почнеться туристичний сезон.

"Щодо відновлення трафіку до Європи, на жаль, давати точні прогнози щодо лібералізації правил перетину кордонів досить складно, з огляду на введення суворих обмежувальних заходів через третю хвилю короновірусу. Попередні терміни щодо спрощення правил перетину кордонів з початку червня, можуть бути перенесені на невизначений період", - заявив глава Украероруху Андрій Ярмак .

Украерорух.jpg

Інфографіка: Украерорух

Нагадаємо: 

  • Очільник Одеської ОДА Сергій Гриневецький під час презентації "Стратегії відновлення і розвитку авіаперевезень через КП “Аеропорт "Ізмаїл", розповів, що закінчення робіт та відновлення рейсів планується влітку 2023 року. Цей процес відбудеться у кілька етапів.
  • Станом на березень 2021 року комунальне підприємство “Міднародний аеропорт “Одеса” завершило будівництво нової штучної злітно-посадкової смуги. Наразі планують розпочати встановлення метеорологічного обладнання та магістральної руліжної доріжки.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
22.04