Останні новини

Замість ПЛР: в США розробили чіп, який здатний діагностувати COVID-19

Цей пристрій не зможе відстежувати рух або місце розташування людини.

Агентство перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США розробило мікрочіп, який здатний виявляти COVID-19. Він імплантується під шкіру і результат надходить протягом декількох хвилин. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Mashable.

Читайте також: В Одесі досі не підтвердили наявність Pfizer у лікарнях

Сам мікрочіп знаходиться в гелі, схожому на зелену тканину. Після імплантації він зможе відображати хімічні реакції в організмі і просигналізувати людині, що симптоми COVID-19 з'являться на наступний день.

"Ми можемо отримати цю інформацію за три-п'ять хвилин", - сказав полковник у відставці Метт Хепберн, який багато років пропрацював в агентстві.

Чіп працює по типу світлового індикатора, який сигналізує своєму "користувачеві", що йому потрібно пройти додаткову перевірку, оскільки є підозра на коронавірус. Таким чином чіп дозволить скоротити час від моменту зараження до перших симптомів, за яке носій встигає заразити оточуючих.

Ці чіпи не зможуть відстежувати рух або місце розташування людини, запевняють розробники. Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) вже видало дозвіл на екстрене використання пристрою.

Чип.png

Фото: Youtube

Нагадаємо: 

  • Оператори мобільного зв’язку Vodafone, Київстар та lifecell надали безкоштовний доступ до інтернету медикам, що вакцинують проти COVID-19. Таким чином вони зможуть оперативніше вносити дані до електронної системи охорони здоров’я. 
  • У понеділок, 19 квітня, на черговій комісії керівники Одеси та профільних департаментів розповіли, що хворі на COVID-19 потрапляють до стаціонарів через “кисень”. Мовляв, вони лікують себе самотужки, втім активістка Катерина Ножевнікова заперечує вищезазначеному. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05