Останні новини

Замість мобільного госпіталю розгорнуть 400 ліжок: в Одеській ОДА змінили рішення

В Одесі питання про створення мобільного госпіталя поки відклали. Натомість, на гроші уряду в провільному управлінні вирішили додатково розгорнути 400 ліжок на базі Центру соціально значущих захворювань, що по вулиці Ядова, 4.

Про таке повідомили УСИ онлайн з посиланням на коментар голови управління охорони здоров'я Наталії Одарій-Захар'євої.

Відомо, що Одеській ОДА на вимогу МОЗу тривалий час намагалися визначитися з локацією для мобільного госпіталю, який можна було б швидко розгорнути у разі потреби. Днями Одеській ОДА на ці потреби Кабмін виділив 37 мільйонів гривень. Однак, створювати мобільний госпіталь там поки передумали – замість нього розгорнуть додаткові ліжка в центрі соціально значущих захворювань.

Щойно гроші надійдуть в область, центр візьметься за закупівлю устаткування, медикаментів і ін. Зараз там вже розпочали робити поточний ремонт. 

"Мобільний госпіталь має бути розгорнутий за 10 днів і там ніяк не буде централізованого кисневого забезпечення. Це можуть бути кисневі концентратори, ІВЛ. Також потрібне живлення, ліжка, біотуалети. Є такі військові госпіталі. Але ми повинні розуміти, що там будуть хворі в стані середньої тяжкості. Сьогодні ми з ліжками можемо впоратися, але люди повинні розуміти, що карантин ніхто не відміняв", – розповіла Наталія Одарій-Захарьева.

icu1-755x424.jpgФото: соцмережі

Нагадаємо, станом на ранок 20 листопада в Одеській області лабораторно підтвердили ще 613 нових випадків коронавірусу. Тепер загальна кількість хворих у нашому регіоні становить 36 053 осіб.

Вийти в ефір
04.12