Останні новини

Замість "Олімпійця" - Морвокзал: в Одесі визначилися, де розміщуватимуть хворих на COVID-19

В Одеській облдержадміністрації місцевий Морвокзал і санаторій імені Чкалова розглядають як можливі локації для облаштування мобільних госпіталів для лікування хворих на коронавірус. Такий варіант там запропонували замість спорткомплексу "Олімпієць", про якого йшла мова раніше.

Про таке повідомили УСИ онлайн з посиланням на коментар першого заступника голови Одеської області В'ячеслава Овечкіна під час брифінгу.

Раніше в ОДА для розгортання госпіталю розглядали спорткомплекс "Олімпієць", що на проспекті Шевченка. Зараз від цієї ідеї доки не відмовилися, але не виключають можливість розміщення хворих на території Морвокзалу або в санаторії імені Чкалова. "Окрім "Олімпійця", - ми знаємо про його недоліки, - ми розглядаємо Морський вокзал в Одесі і санаторій Чкалова. Думаю, що останні два об'єкти краще підходять під мобільний госпіталь", - зазначив В'ячеслав Овечкін.

photo_2020-11-06_11-08-31-1-755x424.jpg

фото: usionline

Нагадаємо, у п’ятницю, 6 листопада, в Одеській області на коронавірусну інфекцію захворіли 544 людини. У регіоні за весь час виявили 27 392 випадки захворювання на COVID-19.

Вийти в ефір
27.11