Останні новини

Замаскували під старі пні: на території санаторію Чкалова і на схилах біля дачі Маразлі масово спиляли дерева

Хто саме посягнув на землі й що збираються зводити - невідомо.

В Одесі на території санаторію ім. Чкалова і на схилах в у дачі Маразлі спиляли більше десятка дерева. Їх замаскували під старі пні, хоча, за словами одеситів, ще минулої весни дерева були здоровими.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на УСИ.

Читайте також: День звільнення узбережжя 2.0 - на Чкаловському пляжі 24 квітня відбудеться акція проти забудови Траси Здоров'я

Спили.JPG

Фото: Зелений Лист

Крім насаджень, які були знищені на території санаторію постраждали й інші. Близько 10 дерев спиляні на схилах біля ліфта “Чкаловський”. Ймовірно, що таким чином розчищається територія під чергове будівництво. 

Не знаю, чи був дозвіл чи не було, але зрозуміло, що щось намагаються в цьому місці будувати. Ймовірно, якийсь спуск до моря. І, ймовірно для цього, спилюють ці дерева. Нижче я не спускався - побачив це з плато санаторію. Може бути, там по сходах вниз теж є”, - зазначив еколог-активіст Владислав Балінський.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05