Останні новини

Залишилися без тепла і світла: в Чорноморську мітингують мешканці багатоповерхівки

Увечері 18 листопада біля Чорноморської міської ради перекрили центральну вулицю. Мешканці будинку № 20 вул. Парусна ходять по пішохідному переходу, обмежуючи рух транспорту.

Про це повідомляє 04868.

Таким чином мітингувальники хочуть звернути увагу влади на їх проблему.

Справа в тому, що в багатоповерхівці за борги відключили електроенергію. Через це у мешканців немає світла, води і тепла.

Одна з мітингувальників розповіла, що в багатоповерхівці заселено близько 50% квартир.

"У будинку багато непроданих квартир, через які ми повисли в боргах і тепер страждаємо. Писали колективні листи на ім'я міського голови, однак ніякого рішення нашої проблеми не було", - додала жінка.

Будинок вважається зданим, але до сих пір не має технічних умов. Мешканці платять 2,67 гривень за 1 кВт електроенергії.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F04868.com.ua%2Fvideos%2F385933515938615%2F&show_text=false&width=560" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, в Одеській області нерідко з’являються новини про те, що дитина пішла з дому й зникла. У 90% випадків неповнолітніх знаходять у першу добу пошуків, тому у цій ситуації важливо діяти одразу. Правоохоронці підготували алгоритм дій для батьків, що робити, коли ваша дитина зникла.

Теги:
Вийти в ефір
05.12