Останні новини

Закоханість для Раків, і низка невдач для Скорпіонів: гороскоп на 13 вересня

Odesa Live вкотре презентує свяй найточніший гороскоп у світі. Цього разу, розповів, як складуться зірки для кожного з знаків, маг-відлюдник з Умані. 

Овен 

Будьте обережні на початку дня, не піддавайтеся на провокації і намагайтеся триматися подалі від сумнівних особистостей. Люди, які наполегливо пропонують вам свою допомогу, не завжди безкорисливі і незабаром можуть зажадати якісь відповідні послуги. 

Телець 

Не слід у всьому покладатися на думку іншої людини, навіть якщо ви вважаєте його визнаним авторитетом. Краще робити власні помилки, ніж все життя жити чужим досвідом. 

Близнюки 

Якщо в цей день перетворитися в "кам'яну стіну", то ніякої негатив Близнюка не страшний. Ви будете відкидати від себе вогненні стріли, псування і конфлікти. Добре побути наодинці з близькими людьми, виїхати на турбазу або поїхати на рибалку. Все, що подобається і «до душі» використовуйте собі на благо. Від підняття важких предметів відмовтеся. 

Рак 

Це щасливий час яскравою закоханості, піднесених почуттів. Спільний відпочинок, поїздки, участь у сімейних заходах зблизять вас з "другою половинкою". Якщо ваш роман зав'язався не надто давно, варто навчитися стримувати емоції: зайва палкість може відштовхнути супутника. 

Лев 

Планети для Львів вишикувалися таким чином, що ви як ніколи відчуваєте себе бадьорим і енергійним. Відмінний час для занять спортом і активних ігор. Влаштуйте собі автомобільну подорож. 

Діва 

Бійтеся погіршення стосунків у сім'ї, які можуть статися через підступи ваших недоброзичливців. Швидше за все, сьогодні, як вважає гороскоп, Діви зіткнуться з деякими труднощами, які зажадають додати максимуму зусиль для їх вирішення. Спілкування з малознайомими людьми не принесе нічого хорошого, постарайтеся уникнути нових знайомств. Особливо це стосується жінок-Дів. Не приймайте поради оточуючих близько до серця. 

Терези 

Початок дня буде цікавим і надихаючим. Ви з ентузіазмом візьметеся за справи і зможете швидко домогтися успіху навіть там, де інші зазнали невдачі. Навколишні охоче пропонують допомогу, а інтуїція безпомилково підказує, на кого ви можете покластися. 

Скорпіон 

Череда невдач на особистому фронті не повинна змусити вас засумніватися в своїх можливостях! Продовжуйте жити як ні в чому не бувало, дуже скоро Амур зверне на вас увагу! 

Стрілець 

Нестабільна енергетика Стрільця буде поглинати сили і час інших людей. Ви почнете компрометувати і викликати на бій всіх підряд. Помилкові дії призведуть до моторошного скандалу і агресивної поведінки. Намагайтеся усамітнитися, щоб не вибухати з будь-якого приводу. Вдало вирішиться якийсь юридичний і фінансовий питання. 

Козеріг 

Цей день в своєму розпорядженні до шлюбу. Зірки протегують і дружнім, і діловим союзам. Вам ідеально підходить людина, яка вас зрозуміє і зможе змиритися з тим, що ви будете лідером у ваших стосунках, і з тим, що ви іноді можете вередувати. 

Водолій 

У Водоліїв настає період, коли ви впевнені в собі і в тому, що ви робите. Велика ймовірність отримання підвищення чи цікавого вигідної пропозиції. У любові також чимало приємних сюрпризів. Зараз саме час перевести відносини на новий рівень. 

Риби 

Якщо дотримуватися заданого курсу і не відходити від намічених планів, то вийде зберегти гармонійні відносини з близькими. Справи і проекти, які ви постійно відкладали на потім, вимагатимуть негайного виконання. Незважаючи на це, гороскоп рекомендує Рибам зайнятися своїм здоров'ям, уникаючи стресів і хвилювань. Сьогодні варто знайти компроміс, щоб в майбутньому досягти успіху.

Нагадаємо, Воронцовську колонаду вандали розмалювали різним "живописом". Співробітники КП "Міські дороги" оперативно вимили і зафарбували "шедеври" об'єкта культурної спадщини.

Вийти в ефір