Останні новини

Загинуть бджоли - загине людство: в Одеській єпархії закликають зберегти популяцію цінних комах

Останнім часом загинуло багато сімей бджіл.

В Одеській єпархії звернули увагу вірян на масову загибель бджіл в регіоні і в цілому по Україні. Зазначається, що не оминула ситуація пасіки храмів та монастирів, де загинуло багато сімей цих комах. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської єпархії. 

Читайте також: В Австралії вимирають бородавчасті медососи

Священики закликали берегти природу і не давати знищувати довкілля. 

“Деякі люди не звертають увагу на це і своїми діями вбивають природній потенціал. Вони заливають хімією поля, обробляють пестицидами і ядами землю. Ігнорування основних санітарних норм і бездумне насичення хімією земель дає свої негативні результати”, - йдеться в повідомленні. 

Бджоли.jpg

Фото: Володимир Іванков

На підтвердження слів про масову загибель бджіл наведені слова одного з пасічників Володимира Іванкова. 

“Ось і наступив передбачуваний коллапс. Цього року загинуло 15 сімей з 18, і не тільки в нас на пасіці. Сумні цифри в багатьох регіонах. В моїх колег за 45 сімей залишилось 5, а в Запоріжжі з 100 залишилось 8. І це тільки початок. Загинуть бджоли - загине світ”, - написав Володимир Іванков.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!


Вийти в ефір
22.04