Останні новини

Загроза національної безпеки: Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради

Президент України Володимир Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради національної безпеки та оборони. Він це зробив, щоб визначити заходи невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Про це повідомляє пресслужба Офісу глави держави.

“Змушені констатувати, що останнім часом з’явились ознаки того, що окремі суб’єкти намагаються переглянути ключові частини суспільного договору в Україні, які передбачають нульову толерантність до корупції та будь-якої форми непрозорості в державному управлінні. Це неприпустимо”, – йдеться у повідомленні.

Президент запропонує членам РНБО обговорити ситуацію, яка склалася в національній безпеці країни, та ухвалити відповідні рішення. У тому числі необхідні законопроєкти, які надалі запобігатимуть виникненню подібних кризових ситуацій. Вони будуть напрацьовані й подані главою держави до Верховної Ради як невідкладні.

“Нищівні удари, які завдаються досягненням країни у сфері боротьби та ефективної протидії корупції в Україні, не можуть залишатися поза увагою. Необхідна негайна та жорстка оцінка рішенням окремих суб’єктів, дії яких стають дедалі суспільно небезпечнішими”, – заявив президент Володимир Зеленський. 

Нагадаємо, вранці, 29 жовтня, у Чорне море через протоку Босфор увійшла мінно-тральна група НАТО SNMGMS2. Також по “північноатлантичному” маршруту вони можуть завітати до Одеси.

Вийти в ефір
05.12