Останні новини

Зачинено, але відкрито: в Одесі показали як дотримуються карантину вихідного дня

У центрі Одеси попри карантин вихідного дня містяни продовжують гуляти містом та відвідуватим заклади харчування. Деякі магазини та ресторани вибірково ставляться до обмежень, встановлених урядом. У "Пасажі", наприклад, частина бутіків не зупиняє продаж товарів, а тамтешнє кафе обслуговує клієнтів "на винос". Багато непродовольчих магазинів на головній вулиці міста усе ж закриті.

Про таке повідомила Одесская жизнь. 

Деякі підприємці вивісили оголошення, що працюють лише на замовлення, але потрапити всередину крамниць можна.

На Ланжероновській прибрані всі столики поряд з ресторанами, але через закриті вікна можна прогледіти відвідувачів за столиками.

НА Гаванній "Куманець" строго видає замовлення "з собою". Макдональдс і KFC на Дерибасівській також віддає замовлення на винесення, й до них вишиковуються черги. Столики в KFC прибрані, в Макдональдса — перекриті сигнальними стрічками. Трохи далі — інша картина: столики теж перекриті тією ж стрічкою, але люди спокійно за ними сидять. На Дерибасівській щосили працює "Одеський ярмарок", все заповнено відвідувачами. У торгівельному центрі "Європа" працює лише продуктовий супермаркет "Таврія".

По вулиці Торговій в магазині "Єва" своя схема роботи: працює по вихідних як склад і пункт адресної доставки. Ви робите замовлення і вам його виносять. При цьому, як вказано в оголошенні "допускається вхід на територію складу одного споживача в масці".

карантин2.jpg

карантин3.jpg

карантин.jpgФото: odessa-life

Нагадаємо:

  • В Одесі 15 листопада офіційно розпочалися вибори міського голови. Мешканці міста обирають майбутнього мера з двох кандидатів - Миколи Скорика та Геннадія Труханова. Попередні вибори міського голови відбувалися у 2015 році. Протягом дня Odesa Live буде стежити за тим, як в місті проходять вибори.
  • В Одесі, 15 листопада, через секретаря однієї з виборчих комісій Приморського району голосування почалося не о 08:00, а з запізненням. Це сталося через неналежне виконування обов'язків, тому правоохоронці відкрили кримінальне впровадження.

Вийти в ефір
27.11