Останні новини

Забудовник vs. природа: Труханов доручив перевірити компанію, яка спилює дерева на Літературній

Забудовник вже отримав попередження.

Сьогодні, 22 лютого, міський голова Геннадій Труханов доручив перевірити ЖК “Пространство” на Літературній. Нещодавно там почали спилювати дерева для того, щоб поставити будівлю відділу продажів.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на дистанційну апаратну нараду у мерії. 

Читайте також: На 13-й станції Великого фонтану одесити влаштували мітинг проти незаконної забудови узбережжя

Забудовник вирішив встановити відділ продажів у зеленій зоні, що потягло за собою спил дерев. Крім цього, офіс повинен бути тимчасовою спорудою, а в даному випадку воно має всі ознаки капітальної будови. 

Водночас, глава Приморської районної адміністрації Марат Корольов розповів, що повідомлення про це було ще на вихідних і протиправні дії були зупинені. А ще сьогодні представники забудовника повинні з'явитися до Корольова для надання дозвільної документації на ці роботи. 

“Ви їх попередили, але ми маємо справу з ... я б сказав, що я думаю, але скажу м'якше - не зовсім порядними людьми, які бачать по-своєму життя в цьому місті. Треба було залишити там свого співробітника і при ознаках порушення, щоб викликав департамент безпеки. Вони розуміють тільки таку мову. Потрібно перевірити там все досконально. Кожного цеглинка, який там кладуть - перевірити, чи мають право вони це робити”, - заявив Геннадій Труханов.

Пространство на Литературной 2.jpg

Фото: Odessa.online

Пространство на Литературной.jpg

Фото: Odessa.online

Пространство на Литературной 3.jpg

Фото: Odessa.online

Пространство на Литературной 4.jpg

Фото: Odessa.online

Пространство на литературной 5.jpg

Фото: Odessa.online

Нагадаємо: 

  • Забудовник території на комплексі “Дачі Маразлі” ТОВ “Бульвар 1906” зробив офіційну заяву. Компанія заявила про поширення дезінформації серед громадськості міста. І висловила свою офіційну позицію щодо долі будівель на Лідерсівському бульварі.
  • 22 грудня в П'ятому апеляційному адміністративному суді відбулося засідання у справі про зведення на прибережній території висотного комплексу "Простір на Маяковому". Активісти з організації "Автомайдан" через суд намагалися скасувати дозвільні документи і вже домоглися арешту земельної ділянки та зупинки всіх будівельних робіт на час розглядів. Однак забудовник подав апеляцію, а до неї приєдналося і міське управління ДАБК, підтримуючи вимогу приватника.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok