Останні новини

Заборона TikTok в Україні: дитячий омбудсмен запропонував подати законопроєкт

Верховна Рада України може прийняти законопроєкт щодо заборони соцмережі.

Нещодавно у місті Боярка на Київщині дві семикласниці випили по 40 таблеток “Дротаверину”, внаслідок чого одна з них померла. Відомо, що вони дізнались про небезпечний “флешмоб” в одному з найпопулярніших мобільних додатків у світі TikTok. У зв’язку з цим, уповноважений з прав дитини в Україні Микола Кулеба запропонував заборонити соцмережі через шкідливий контент для дітей.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на інтернет-видання “УНН”.

Читайте також: Європейська комісія поскаржилася на TikTok.

В Україні у майбутньому не виключають заборону соцмереж, в яких відсутні механізми контролю шкідливого контенту, через трагічну подію у лютому 2021 року. Так, уповноважений з прав дитини Микола Кулеба підтримав цю ідею.

“Хочу вам сказати, що буквально сьогодні вдень мені телефонувала директорка однієї з шкіл поблизу Києва, і вона сказала, що тільки вони зібрали більше 10 тисяч підписів від вчителів і батьків щодо заборони Tik Tok”, - повідомив Кулеба.

Також він додав, що в першу чергу це питання до Верхновної Ради, яка може прийняти такий законопроєкт. Микола Кулеба вважає, що оприлюднення деструктивного контенту повинні контролювати власники соціальних мереж. 

“Хтось повинен подати законопроєкт. Я не маю таких повноважень подавати, тому тут повинен хтось із парламенту подати законопроєкт. Якщо парламент підтримає, то ця мережа в Україні може бути заборонена”, - сказав він.

кулеба.jpg

Фото: вільні джерела

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!