ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
27 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
185

Останні новини

Забіг без інших: одесити зможуть взяти участь у спортивному марафоні дистанційно

В Одесі через пандемію коронавірусної інфекції півмарафон 5th Tavria V Odesa Half Marathon відбудеться в незвичному форматі. У зв'язку з цим Run Ukraine прийняла рішення про проведення Одеського півмарафону дистанційно. 

Про це повідомляє пресслужба мерії. 

Забіги Odesa Half Marathon будуть організовані дистанційно: пробігти обрану дистанцію можна в будь-якому місті і за будь-яким маршрутом. Для участі необхідно зареєструватися, отримати стартовий пакет і на старті мати з собою смартфон.

Для участі в такому заході потрібен тільки телефон або GPS-пристрій, який зафіксує пройдену дистанцію. Подолавши її, бігун отримує медаль фінішера, як і на звичайному забігу. Передусім потрібно вибрати дистанцію (4,2 км, 10 км, 10 км для ветеранів АТО і 21 км), забіг (або всі чотири) і зареєструватися.

ТОП-5 маршрутів для пробіжки поблизу Чорного моря:

Якщо здійснити ранню реєстрацію, то можна отримати стартовий набір з іменним стартовим номером та медаллю перед забігом. Вартість доставки Новою Поштою включена у вартість реєстрації як для бігунів в Україні, так і іноземних учасників за кордоном. Якщо реєстрація пройде в пізні терміни, то іменний стартовий номер висилається на електронну пошту, а решта - через 21 день після забігу.

Потім треба вибрати, у який з двох днів бігти: у суботу або неділю. Також потрібно вибрати час і самостійно скласти маршрут під час підготовчих тренувань.

"Перед стартом необхідно прикріпити стартовий номер і включити програму для трекінгу, яка зафіксує твою дистанцію. Усе. Далі тільки ти і біг. І незабаром фініш, відчуття перемоги над собою і медаль", - зазначив генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черницький. 

Нагадаємо, перемога Оперштабу Odesa Live: проблемному гуртожитку на Космонавтів відновили водопостачання. Жителі цього будинку 15 днів були без води, газу та світла.


Вийти в ефір