Останні новини

За три місяці - 4,3 млн мандрівників: куди подорожували українці у 2021 році

Карантин та пандемія не заважає.

За перші три місяці 2021 року оформили мандрівку в обох напрямках майже 4,3 млн громадян України. Найбільше земляки встигли перетнути кордон з країнами ЄС - понад 2,4 млн.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Держприкордонслужбу

Читайте також: Українці зможуть мандрувати до Туреччини з 15 квітня без ПРЛ-тесту - що треба буде заповнювати

Фото: pexelsФото: pexels

Кордон з Польщею на виїзд та в'їзд перетнуло більше 1,5 млн наших краян, ще понад 640 тисяч українців - з Угорщиною, більше 213,5 тисяч - з Румунією та близько 90 тисяч - зі Словаччиною. 

“І це тільки сухопутна наземна ділянка кордону. Адже більше 1,3 млн українців, знову ж таки в обидва напрямки, подорожували повітряним шляхом. Найменш привабливою для українців залишилася морська ділянка кордону - 27 тисяч осіб”, - зауважили у повідомленні. 

Рідше українці їздили до Молдови, Білорусі та РФ. Туди на виїзд/в’їзд подорожувало 97, 66 та 316 тисяч українців відповідно. З аналогічний період туди торік їздило понад 550 тисяч, 520 тис. та 1,2 млн громадян України.

“Водночас у порівнянні з трьома першими місяцями минулого року спостерігається, хоч і не значне, однак збільшення пасажиропотоку до таких країн як Туреччина, Домініканська Республіка, Нідерланди, Мальдіви, Танзанія, Шрі-Ланка, Чорногорія, Австралія та Північна Македонія”, - резюмувала Держприкордонслужба. 

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05