Останні новини

За таку ціну точно спрацює: спецшколу у селищі Котовського обладнають протипожежною системою за мільйон

Аукціон відбудеться 6 травня.

В Одеській спеціалізованій школі № 17 хочуть установити нову систему пожежної безпеки. На це планують витратити більш ніж 1 мільйон гривень. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Prozorro.

Читайте також: В одеському департаменті освіти розповіли про обмеження в навчальних закладах

Навчальний заклад обладнають новою автоматичною системою пожежної сигналізації та прибором оповіщення про вогонь. Крім того, в будівлі встановлять камери системи централізованого спостереження. 

Також зазначимо, що потенційні учасники аукціону вже подали скарги на дискримінаційні умови тендера. Так, наприклад, замовник вимагає надати "Ліцензію на об’єктах з високим, середнім та незначним ступенем ризику". Втім, сьогодні така ліцензія не надається. Даний документ видавали до затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення (затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 852). Тобто таку ліцензію можуть надати лише підприємства, які були зареєстровані до затвердження даних умов.

Скріншот: Prozzoro

Скріншот: Prozzoro

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05