Останні новини

За спритність - кримінальна справа: в Одесі затримали 21-річного чоловіка, який вкрав гроші з обмінника

У Київському районі Одеси правоохоронці затримали чоловіка, який зайшов до крамниці за їжею, але вкрав чужі гроші. Молодик помітив, як біля обмінника, який там розміщувався, один із відвідувачів попросив касирку обміняти триста доларів, а сам відійшов щось купити. Коли жінка поклала в лоток гривні, зловмисник скористався слушним моментом і, вдаючи з себе клієнта, хутко привласнив чужі гроші.

Про таке повідомили у пресслужбі ГУ НП Одеської області. 

Щойно підійшов потерпілий, касирка зрозуміла, що хвилину тому перед нею був зовсім не той, за кого себе видавав і подзвонила в поліцію. Вживши оперативно-розшукових заходів, зловмисника правоохоронці встановили того ж дня, але всієї суми у нього на той час вже було.

"Молодикові ми оголосили підозру у скоєнні крадіжки за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України. Згідно з санкцією статті йому загрожує обмеження волі на строк до п’яти років", - зазначив начальник сектору дізнання Київського відділу поліції Олександр Тарарака.

Нагадаємо, станом на ранок 17 листопада в Одеській області лабораторно підтвердили 761 випадок коронавірусу. Тепер загальна кількість хворих у нашому регіоні збільшилась до 35 198 осіб.

Вийти в ефір
02.12