Останні новини

За 2020 рік Одеська залізниця втратила 1,5 млн грн на крадіжках

Через крадіжки запізнилися 58 поїздів.

Всього в Одеській залізниці зафіксували 124 випадки навмисного розкрадання і пошкодження сторонніми особами пристроїв сигналізації, централізації та блокування і зв'язку. Це на 62 злочина менше, ніж за аналогічний період минулого року, підкреслюють в пресслужбі залізниці.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Odesa Railway.

Читайте також: В Офісі президента Зеленського анонсували брифінг Данілова після засідання РНБО

ЗД.jpg

Фото: Odesa Railway

Одеська залізниця зазначає, що несанкціоноване втручання несе потенційну загрозу життю і здоров'ю людини та можуть призвести до невідворотних наслідків. Цього року кількість крадіжок вирішили зменшити й встановили 849 захисних пристроїв. Так, 100 стрілкових електроприводів обладнали модернізованими кабельними заслінками, 175 дросель-трансформаторів - залізобетонними саркофагами, впровадили сигналізацію контролю відкриття дверей в 86-ти релейних і встановлено 488 додаткових запірних пристроїв на релейних і батарейних шафах.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!