Останні новини

За 10 місяців роботи одеських аудиторів розпочато 35 досудових розслідувань

За минулі десять місяців аудитори виявили порушень на загальну суму 275,3 мільйонів гривень. Вони призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів. До адміністративної відповідальності притягнуто 138 посадових осіб, 60 – до матеріальної та дисциплінарної.

Про це повідомляє Держаудитслужба.

Завдяки аудиторам упродовж січня – жовтня поточного року було усунуто порушень на 43,6 млн грн. За цей період 20,5 млн грн надійшло до бюджетів різних рівнів.

Також було відшкодовано 23,1 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач

За поточний рік вже завершено шість державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання та виконання місцевого бюджету. Економічного ефекту за результатами проведених аудитів досягнуто на суму понад 123 млн грн. До втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 210,3 млн грн призвело неефективне управління.

До правоохоронних органів одеські аудитори передали матеріали 37 заходів державного фінансового контролю. За результатами їх розгляду розпочато 35 досудових розслідувань, долучено до кримінальних проваджень 12 матеріалів контрольних заходів, вручено 27 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підконтрольних установ, у яких виявлено порушення, застосовано 32 заходи впливу: у 14 випадках зупинені операції з бюджетними коштами, у 18 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства.

06_11_20.jpg

фото: Південний офіс Держаудитслужби

Нагадаємо, аудит Державного агентства резерву підтвердив розкрадання тисяч тонн запасів, катастрофічний технічний стан підприємств, напівпорожні склади і багатомільйонні фінансові махінації

Теги:
Вийти в ефір
25.11