Останні новини

З військової частини в сучасну квартиру: одеську курсантську казарму перебудують в житловий комплекс

В Одесі 80 сімей військовослужбовців отримають одно та двокімнатні квартири вже наприкінці 2020 року. Для цього перебудували колишню курсантську казарму.

Про це ArmyInform повідомив головнокомандувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Реконструйована будівля знаходиться на 6-й станції Великого Фонтану на території військового містечка колишнього Одеського інституту Сухопутних військ. Надалі до будинку проводитимуть тепло, електроенергію та водопостачання. Благоустроєм навколишньої території також займаються компанії-забудовники.

Це є важливий соціальний інфраструктурний об’єкт, який покращить ситуацію із забезпеченням житлом військовослужбовців Одеського гарнізону та Військово-Морських Сил зокрема. Вважаю, що це є гарною мотивацією для особового складу. Планується, що туди заселяться, зокрема, й військові моряки, які не зрадили Військовій присязі під час окупації Російською Федерацією території Кримського півострова та Севастополя”, - зазначив контр-адмірал Неїжпапа.

Нагадаємо, що нещодавно одесити мітингували, оскільки 8 років не могли отримати свої житло. Приватна компанія-забудовник взяла гроші з інвесторів, проте будинок не побудували.

Вийти в ефір